Monika Gosik

Instruktor zajęć grupowych fitness, trener personalny i trener pole dance.

Uczestniczka polskich i zagranicznych konwencji fitness oraz licznych warsztatów pole Dance.

 

Pasjonatka aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania. Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Od najmłodszych lat próbowała swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych (gimnastyka artystyczna, taniec, zapasy).  W życiu ceni drugiego człowieka jak sama mówi: ” Nie żyjemy sami dla siebie, tylko dla drugiego człowieka- jesteśmy istotami społecznymi”.

W sporcie jakim jest pole Dance najbardziej ceni nieograniczone możliwości rozwoju i pracę z drugim człowiekiem. Nie lubi rywalizacji, nie odczuwa potrzeby ścigania się z drugim człowiekiem i udowadniania, że jest lepsza. Lubi podnosić swoje kwalifikacje, po to, by móc dzielić się swoją wiedzą.

Każdą wolną chwilę spędza na treningu (głównie pole dance) lub pieszych wycieczkach, w szczególności górskich.

Żyje według zasady „Life is not a race – life is a dence!”.

 

Patrycja Bohdanowicz

Instruktor zajęć grupowych fitness, trener personalny i trenerka pole dance.

Od najmłodszych lat związana z tańcem z klasycznym, którego uczyła się w bydgoskim Studiu Baletowym przy Operze Nova, dzięki czemu przez wiele lat uczestniczyła w spektaklach baletowych i musicalowych wystawianych na deskach bydgoskiej Opery. W trakcie studiów zaocznych tańczyła  w Corps de ballet Teatru Muzycznego w Lublinie. Po powrocie do Bydgoszczy rozpoczęła swoją przygodę z fitnessem i zakochała się w pracy z ludźmi.

Uczestniczyła w licznych szkoleniach fitness oraz pole dance, warsztatach i konwencjach fitnessowych. Jako pasjonatka zdrowego stylu życia i racjonalnego odżywiania studiuje Dietetykę.

Dlaczego Pole Dance? Ponieważ jest pięknym połączeniem tańca i akrobatyki oraz daje nieskończone możliwości. Cały czas trzeba siebie doskonalić, a niezliczona liczba figur i kombinacji nigdy nie pozwala się nudzić.

Jej życiowe motto: „Jeżeli możesz o czymś marzyć, możesz to zrobić!”

Uwielbia, kiedy jej klienci spełniają swoje marzenia, osiągając nowe, zdrowsze i szczęśliwsze „ja”.

 

Paulina Koba

 

Marta Noska